16 Tem 2012
Temmuz 16, 2012

CALLFİX AVANTAJLARI

0 Yorum
11858 teknik destek
  11858 teknik destek
 1. 1
  Uygun maliyet
  CallFix Teknoloji Destek Servisi sunduğu hizmet kapsamı itibariyle müşterilerine en uygun maliyetlerde teknoloji destek hizmeti sunmaktadır. Tüm teknolojiler için tek noktadan destek alabileceğiniz ön ödemeli ve sınırsız hizmet paketi ücreti yıllık kullanıcı başına KDV dahil 299 TL’dir.
 2. 2
  Ön ödemesiz seçenek
  Hizmeti aldıktan sonra ödeme yapmayı tercih ettiğiniz durumlarda; anlaşmalı olduğumuz 11858 telekom hatlarını arayarak dakikasına 39.99 TL ödeyerek CallFix Teknoloji Destek hizmeti alabilirsiniz. Servisin ücreti görüşme yaptığınız hattın telekom faturasına yansıyacak olup, periyodu 60 saniyedir.
 3. 3
  365 gün 7/24 kesintisiz hizmet
  Yıllık teknik destek anlaşmanız var ancak teknik servisiniz istediğiniz zaman size hizmet veremiyorsa; 365 gün 7/24 kesintisiz ulaşabileceğiniz CallFix Teknoloji Destek Servisi uzmanlarını arayarak yaşadığınız teknolojik sorunlara hemen çözüm bulabilirsiniz.
 4. 4
  Destek uzmanıyla birebir görüşme
  CallFix Teknoloji Destek Servisi çağrı merkezi numarasını aradığınızda; hiç bir aracı şahıs ya da robot ile karşılaşmadan doğrudan Teknoloji Destek uzmanları ile görüşmeye başlayabilir sorunlarınız için destek isteyebilirsiniz.
 5. 5
  Tüm teknolojilere destek
  CallFix Teknoloji Destek Servisinin en büyük farkı; teknoloji destek hizmetlerimizin tümü tek bir servis altında birleştirilmiştir. Ev ve ofisinizde kullandığınız kişisel ve/veya iş amaçlı bilgisayar, mobil, internet ve multimedya teknolojilerin tümü için tek noktadan destek alarak zaman ve para tasarrufu sağlarsınız.
 6. 6
  Uzak bağlantı ile destek
  Bilgisayar, notebook, tablet ve cep telefonlarınız dahil tüm teknolojik cihazlarınızda yaşadığınız tüm yazılımsal sorunlar için uzaktan destek hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet için cihazınızın çalışır durumda ve internete bağlı olması yeterlidir.
CallFix in avantajlarla dolu paketi hakkında detaylı bilgi için tıklayın.